Się posuwa!

Posuwa się na ostro, relatywnie szybko, sukcesywnie do przodu, po bożemu, tak jak trzeba. Plan remontowo- organizacyjny mieszkania prze ładnie w przód. Pokój dzienny doprowadzony do porządku, czas na częściowe wyprowadzenie się do niego z sypialni, by zrobić miejsce dla Dziecka, Które Nadchodzi. Krewet poderza co jakiś czas mnie od środka, chyba jest dumny z mamy.

Ażeby podkreślić nieustające zbliżanie się Dnia, W Którym Pochwa Się Otworzy zakupiliśmy pierwszą rzecz dla Kreweta - łóżeczko! Tamtamtadam! Bądźcie ze mnie dumne! Łóżeczko używane (sam stelaż), kupione razem z karuzelą Fisher Price'a za 70zł czeka ładnie na skręcenie.

.

Przed nami zakup pralki, wymiana kuchenki, kafelki w kuchni, panele w korytarzu, zrobienie ładnego terrarium dla węży i jaszczurki, reszty nie ruszamy, pieniążki trzeba szanować. Chcę jednak poodświeżać wygląd pokoi, szukam inspiracji w Internecie, coś w stylu: 


Możecie poradzić jakąś fajną stronę w necie? Mam kilka pomysłów, ale od przybytku głowa nie boli, a muszę zrobić coś wystrzałowego, żeby mi K nie jęczał, że nie chce odmalować pokoju. Marudzący facet to irytujący facet.Ciekawostka na dziś:
Najtrwalsze związki są pomiędzy partnerami urodzonymi w lipcu i marcu, wrześniu i maju, styczniu i grudniu oraz sierpniu i listopadzie.

Nuta na dziś (teledysk obejrzany pierwszy raz od bardzo dawna; w ciąży całkiem inaczej patrzy się na niego...):